O nas

Rynek mediów ślubnych staje się coraz trudniejszy zarówno dla firm, które muszą borykać się z nieustannie rosnącą konkurencją, ale również dla Was, jako potencjalnych odbiorców. Nieustannie rosnąca liczba ofert daje Wam co prawda duży wybór lecz stanowi też niebezpieczeństwo wyboru ludzi, którzy nie mają zbyt dużego pojęcia o sprawach, którymi się zajmują.
Nasz zespół składa się z ludzi posiadających duże doświadczenie oraz wykształcenie w zakresie tworzenia obrazu. Praca na profesjonalnym sprzęcie, dbałość o szczegóły, wyczucie oraz otwartość na Wasze uwagi i sugestie, pozwalają nam tworzyć obrazy, które na długo pozostaną w Waszej pamięci.
Nasi operatorzy posiadają dużą wiedzę oraz doświadczenie w branży filmowej. Poza tworzeniem filmów ślubnych pracują na codzień przy tworzeniu teledysków, reportaży czy reklam. Ponad to nasi operatorzy są absolwentami Krakowskiej Szkoły Filmowej w której mieli okazję zgłębiać wiedzę filmową przekazywaną przez najlepszych polskich operatorów, montażystów i reżyserów.
Jesteśmy również członkami prestiżowego klubu zawodowych europejskich filmowców wydarzeniowych EEVA Pro.

Zobacz inne nasze filmy.